Małopolska Karta Aglomeracyjna – projekty graficzne - Brandoxygen : Brandoxygen

Małopolska Karta Aglomeracyjna – projekty graficzne

Krakowskie Smaki – zamawiaj jedzenie online Poziom02 – architektura krajobrazu i wnętrz
Klient: Unicard
Zakres: projekty graficzne, poprawki Key Visual
Strona www: mka.malopolska.pl

Zintegrowany transport

Projekt o nazwie Małopolska Karta Aglomeracyjna pozwoli zapisywać w telefonie bilety, wypożyczać rower miejski czy rezerwować miejsce na parkingu. Mamy w tym swój graficzny udział! Jesteśmy odpowiedzialni za finalny kształt materiałów reklamowych tych drukowanych i zamieszczanych w mediach społecznościowych. Opracowaliśmy ostateczny wygląd pełnej księgi znaku, a z efektami naszej pracy codziennie spotykają się tysiące osób pracujących czy studiujących na terenie małopolski.

ZADANIE I CEL

Opracować finalny kształt Key Visual

Jesteśmy odpowiedzialni za finalny wygląd wszystkich materiałów reklamowych służących do promocji projektu Małopolska Karta Aglomeracyjna. Od oklejenia pociągów, po ulotki rozdawane w ciągach komunikacyjnych na terenie Krakowa.

Nasze działania dotyczyły nie tylko prac 2D, ale również 3D. Stworzyliśmy animację 3D której tematem była karta MKA oraz automat biletowy. Całość naszych prac została wykorzystana do proadukcji filmu prezentującego możliwości systemu MKA.

Karta MKA gości w portfelach coraz większej ilości podróżnych

Dzięki temu taniej i szybciej przemieszczają się po małopolskich drogach i torach kolejowych.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.