Mniamoo - Brandoxygen : Brandoxygen

Mniamoo

Browar Trzech Kumpli Dance To Be
Klient: Mniamoo
Zakres: strona www, branding, social media
Strona www: mniamoo.com

Mniamoo

Mniamoo to marka, produkująca zdrowe lody rzemieślnicze. Produkty sprzedawane były w budynkach korporacji, oferując swoim klientom różnorodne smaki i niepowtarzalną recepturę lodów.

Zadanie i cel:

Kompleksowy branding dla marki – stworzenie spójnych wizualnie wizytówek, logo firmy oraz strony internetowej i sesji zdjęciowej na potrzeby witryny oraz mediów społecznościowych.

O marce
Na stronie znajduje się zakładka o marce, z której można dowiedzieć się wszystkiego na temat marki, jej historii oraz misji.

Nasze produkty
W tej zakładce firma prezentuje swoje produkty. Dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej w plastyczny i przejrzysty sposób przedstawione zostały wszystkie smaki lodów Mniamoo – zarówno stałe, jak i sezonowe.

Blog
Na stronie stworzyliśmy także zakładkę blog, w której na bieżąco zamieszczane są aktualności dotyczące firmy, ciekawostki oraz informacje o osiągnięciach marki.

Strona marki stworzona została w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Aby osiągnąć najbardziej efektywny i ciekawy wygląd strony, połączyliśmy przy jej tworzeniu minimalistyczną estetykę oraz profesjonalne, pełne kolorów zdjęcia.

Strona jest responsywna i intuicyjna; umożliwia szybkie i dogłębne poznanie marki oraz nawiązanie kontaktu z jej przedstawicielami, w celu nawiązania współpracy.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.