Nomaybes - Brandoxygen : Brandoxygen

Nomaybes

HR Navigator Retimax
Klient: Nomaybes
Zakres: strona www
Strona www: nomaybes.pl

Oferta, Realizacje, Media społecznościowe

No Maybes to firma powstała w 2012 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów oczekujących spersonalizowanych rozwiązań oraz perfekcyjnego wykonania. Do usług wykonywanych w ramach oferty zaliczamy: strony www, media społecznościowe oraz działania z zakresu e-PR’u. Klienci firmy obsługiwani są w oparciu o przyjęte cele oraz strategię działań marketingowych.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie atrakcyjnej strony internetowej prezentującej usługi oraz realizacje firmy.

Realizacje

Na stronie www prezentujemy szereg realizacji, które podzielono według kategorii, np. Facebook, Konkursy

Oferta

Przedstawiamy szczegółowy opis oferty, z podziałem na kategorie

Media społecznościowe

Strona zintegrowana jest z Instagramem, dzięki czemu użytkownik może śledzić działania marki w tym kanale z poziomu strony internetowej

Portal prezentuje case study marki, co pozytywnie wpływa na jej wiarygodność w oczach użytkowników

Podstawowym celem portalu jest zaprezentowanie portfolio danej marki, czyli interesujących realizacji z zakresu projektów stron www, mediów społecznościowych, a także konkursów oraz ciekawych rozwiązań graficznych. Realizacje podzielone są na kategorie umożliwiające użytkownikom odnalezienie tych treści, które ich interesują.

Mobilność

Strona www została dostosowana do urządzeń mobilnych, przez co jest szczególnie atrakcyjna dla użytkowników. Tego typu rozwiązanie pozwala osobom odwiedzającym stronę śledzić wszystkie treści oraz skorzystać z formularza kontaktowego.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.