Nowy Styl - Krzesła marzeń - Brandoxygen : Brandoxygen

Nowy Styl – Krzesła marzeń

Konkurs „Kosmetyczka Roku” POKERBREAK – portal pokerowy
Klient: Grupa Nowy Styl
Zakres: www

KRZESŁA MARZEŃ

Obecnie Nowy Styl jest 3. największym producentem mebli biurowych w Europie. Do tej pory jednak grupa ta nie zajmowała się na tak szeroką skalę sprzedażą krzeseł dla dzieci, a my nie budowaliśmy stron wizerunkowych dla takich odbiorców.

ZADANIE I CEL

Zbudowanie wizerunkowej strony www wspierającej działania promocyjne marki

Promocja krzeseł dla dzieci to nie lada wyzwanie, w tym również zawiera się stworzenie strony internetowej przyciągającej użytkowników. Jak ułożyć grafiki, jakie wybrać kolory i kształty, aby zatrzymać na chwilę wzrok młodych odbiorców?

OPIS DZIAŁAŃ

Wiedzieliśmy jednak, że postawiony przed nami cel jest dużo ambitniejszy niż zwykła sprzedaż. Krzesła Marzeń są bowiem nie tylko inspiracją do nauki, zachętą do podejmowania wyzwań, ale przede wszystkim idealnym rozwiązaniem dla utrzymania zdrowej postawy.

WYBRANE NARZĘDZIA

Podejmujemy się działań, kiedy wierzymy w skuteczność naszych rozwiązań i ich sens. Dzięki współpracy z Nowym Stylem mieliśmy okazję zrobić coś wyjątkowego – dla silnego, polskiego producenta mebli i dzieci potrzebujących wsparcia w nauce.

WNIOSKI

Mocne kontrastowe kolory, w połączeniu z tematyką dziecięcą to przyjemny materiał do stworzenia kreatywnego i lekkiego projektu graficznego. Sprawdź online naszą realizację i przenieś się na chwilę do świata dzieci!

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.