ORising - Brandoxygen : Brandoxygen

ORising

Pelvic Medical SupremeLab
Klient: ORising
Zakres: sklep internetowy, blog, social media
Strona www: orisingsklep.pl

ORising

Orising to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży profesjonalnych kosmetyków trychologicznych do włosów marek Orising oraz Eliokap. Preparaty, do których zaliczamy specjalistyczne szampony, lotiony, maseczki oraz ampułki przeznaczone są dla pacjentów cierpiących na schorzenia skóry głowy oraz problemy z włosami, m.in. wypadanie włosów, problemy z łupieżem. Sklep internetowy oferuje zagraniczną przesyłkę, cykliczne promocje i rabaty, a także 24-godzinną wysyłkę od daty dokonania zakupu.

Pracę nad witryną rozpoczęliśmy od dokonania podziału najczęstszych schorzeń, na które cierpią pacjenci ze względu na odpowiednie kategorie, np. wypadanie włosów, w celu ułatwienia użytkownikom procesu wyszukiwania produktów na stronie.

OPIS DZIAŁAŃ

Kolejnym etapem było stworzenie atrakcyjnego dla użytkownika sklepu internetowego zawierającego przejrzysty dostęp do produktów z wcześniej określonej kategorii. Oprócz selekcji asortymentu w powiązaniu ze stanami chorobowymi dokonaliśmy także podziału według zastosowania preparatów, np. maseczki, ampułki, zestawy i kuracje.
Stworzyliśmy przejrzysty panel użytkownika, dzięki któremu klient może poznać szczegóły swojego zamówienia, w tym m.in. wybrany sposób dostawy oraz płatności, a także produkty wchodzące w skład zlecenia.

WYBRANE NARZĘDZIA

Stronę uruchomiono przy pomocy jednego z najbardziej popularnych skryptów do prowadzenia sklepu internetowego – PrestaShop. Skrypt charakteryzuje się wydajnością, rozbudowaną funkcjonalnością oraz dość prostym sposobem modyfikacji narzędzia. Witryna została dostosowana do urządzeń mobilnych.

WNIOSKI

Projekt sklepu miał charakter złożony, ponieważ charakteryzował się bogatą linią produktów. Rozwiązania graficzne zastosowane na stronie są spójne z mediami społecznościowymi, jak i ogólnym brandingiem marki.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.