Pelvic Medical - Brandoxygen : Brandoxygen

Pelvic Medical

Retimax ORising
Klient: Pelvic Medical
Zakres: strona www
Strona www: pelvicmedical.pl

Krakowski gabinet zajmujący się leczeniem oraz profilaktyką dolegliwości obszaru dna miednicy

Specjaliści gabinetu na podstawie odpowiednich algorytmów dokonują badania przyczyn dolegliwości związane z dnem miednicy, a także innymi, powiązanymi anatomicznie strukturami w ciele człowieka.

Gabinet wyróżnia się szerokim wachlarzem usług diagnostycznych, zespołem profesjonalistów oraz ukierunkowanym zakresem usług, w tym m.in. kinesiotapingiem oraz elektrostymulacją. Zespół specjalistów odpowiada za budowanie trwałych, opartych na zaufaniu relacji z pacjentem, co przyczynia się do procesu wdrążenia terapii pozwalających na skuteczne zwalczenie choroby.

OPIS DZIAŁAŃ

Tworząc stronę gabinetu dokonaliśmy podziału na strefę dla kobiet oraz mężczyzn, mając na uwadze szczególne potrzeby pacjentów oraz charakterystyczne, zależne od płci schorzenia. Podział na strefy wyróżnia się nie tylko podziałem na dolegliwości, ale także na stany w organizmie człowieka, do których zaliczamy m.in. ciążę oraz okres połogu. Strona zawiera rozbudowany dział przydatnej dla pacjenta informacji oraz rozbudowany opis zakresu usług gabinetu.

W ramach projektu wprowadzono także strefę pacjenta, w której odpowiedziano na najważniejsze pytania dotyczące diagnostyki oraz planowanej wizyty w gabinecie. W tym dziale można także wypełnić ankietę (do pobrania w PDF), która pozwala pacjentom na lepsze przygotowanie się do wizyty i kontaktu ze specjalistą. Podjęliśmy się działań pozwalających na stworzenie przyjaznej dla pacjenta platformy informacyjnej powiązanej z ze stroną www gabinetu. Celem takich działań było nie tylko wzbudzenie zaufania wśród osób odwiedzających Pelvic Medical, ale także odpowiednie przygotowanie pacjenta do wizyty w gabinecie oraz procesu diagnostyki.

WYBRANE NARZĘDZIA

Za pośrednictwem strony www pacjent może nie tylko zaznajomić się z opisem procesu diagnostyki oraz leczenia, ale także umówić wizytę do konkretnego specjalisty we wskazanym przez siebie terminie. Rejestracji można dokonać także poprzez wybór odpowiedniej, znanej wcześniej przez pacjenta usługi. Funkcja dostępna również na urządzeniach mobilnych.

WNIOSKI

Przejrzysty i profesjonalny projekt graficzny, odpowiedni podział na strefy tematyczne oraz możliwość rejestracji online powodują, że strona www jest wyjątkowo atrakcyjna dla pacjentów, odpowiada ich potrzebom w zakresie zdobycia odpowiednych informacji, a także pozwala na szybkie zapisanie się do wybranego specjalisty.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.