Poziom02 – architektura krajobrazu i wnętrz - Brandoxygen : Brandoxygen

Poziom02 – architektura krajobrazu i wnętrz

Małopolska Karta Aglomeracyjna – projekty graficzne Unicard – obsługa marketingowo-kreacyjna
Klient: Poziom02
Zakres: Www
Strona www: poziom02.pl

Zaprojektujemy Twoją przestrzeń.

Iza i Marek. Kreatywne małżeństwo. Ona - projektantka wnętrz, on - architekt krajobrazu. Razem zbudowali firmę POZIOM02. Udowadniają, że przestrzeń wnętrza oraz krajobrazu, mogą się spójnie uzupełniać i przenikać, tworząc sztukę.

ZADANIE I CEL

Stworzenie wizerunkowego serwisu www

Klasycznie, czysto I nowocześnie. Takie wymagania przedstawił klient podczas pierwszego spotkania. “Pracujemy w branży kreatywnej, zatem ten projekt również taki powinien być”.

Całość projektu została naturalnie przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych RWD. W dzisiejszych czasach jest to standard, zatem I tym razem nie mogło być inaczej.

Uzupełniają kompetencje, obsługując klientów kompleksowo.

Obecnie firma się rozrasta, jako biuro architektoniczne tworzą ciekawe i innowacyjne projekty, które możesz spotkać w okolicach Częstochowy.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.