Salina Restaurant – Tu tworzą się pyszne wspomnienia. - Brandoxygen : Brandoxygen

Salina Restaurant – Tu tworzą się pyszne wspomnienia.

Ciachomania Cafe – najsłodsze miejsce w Bochni Terra Madre Slow Food Festival
Klient: Salina Restaurant
Zakres: www, fotografia
Strona www: salina.pl

Fuzja smaków i nowoczesnej kuchni

Restauracja Salina to fuzja wyrafinowanego smaku potraw i nowoczesnych technik kulinarnych. Filozofię szefa kuchni – Damiana Wajdy przedstawiliśmy w ich nowej stronie www.

ZADANIE I CEL

Nowa, przejrzysta i czysta w formie strona www

Przygotowaliśmy serwis w całości responsywny. Nowoczesny w formie. Na stronie został zaimplementowany prosty system rezerwacji stolika, oraz strefa aktualności, pozwalająca na komunikację z klientami.

Strona www została wypełniona naszymi autorskimi zdjęciami potraw. Wraz z szefem kuchni, Damianem Wajdą stworzyliśmy wspólnie aranżacje potraw w nietuzinkowych stylizacjach.

Restauracja Salina i jej wnętrza to miejsce typowo industrialne. Architekt zadbał o przedstawienie historii budynku w swoim nowoczesnym projekcie.

Po dwóch latach od otwarcia Salina nadal jest jednym z najsmaczniejszych miejsc w Bochni. Zatem będąc w kopalni soli, warto odwiedzić to miejsce i stworzyć wspólnie z szefem kuchni pyszne wspomnienia.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.