SERCE 3D - modele i druk - Brandoxygen : Brandoxygen

SERCE 3D – modele i druk

Obsługa graficzna / katalogi turystyczne Bugajski Expo
Klient: MWU 3D models spółka z o.o.
Zakres: Grafika 3D, Druk 3D

46 NAJCZĘSTSZYCH WAD ROZWOJOWYCH SERCA W ŻYCIU PŁODOWYM

Serce 3D – projekt nad którym pracowaliśmy przez cały rok. Jest to prawdziwy przełom w wykrywaniu wad serca, jeszcze w łonie matki. Przy współpracy z najlepszymi specjalistami z dziedziny ginekologii i kardiochirurgii opracowaliśmy 46 najczęstszych wad rozwojowych serca w życiu płodowym dziecka.

ZADANIE I CEL

Opracowanie 46 modeli 3D serc i obsługa druku

Efekt naszej pracy pomoże lekarzom podczas diagnostyki, a rodzicom w łatwiejszym zrozumieniu na czym polega wada serca u ich dziecka. Projekt zakrojony na szeroką skalę. Mający rozgłos w takich stacjach jak TVN (wywiad, fakty) TVP (wywiad wiadomości), magazyn Wprost i wielu innych.

W projekcie uczestniczyli: Pan dr hab. Jacek Kołcz, Pan dr n. med Marcin Wiecheć, Pani dr n. med. Agnieszka Nocuń, oraz firma GRID

Modele zostały opracowane na podstawie nagrań video z badań USG. Niezwykłym dla nas jako zespołu doświadczeniem była nauka odczytywania szaro-białych obrazów, które w przyszłości stały się namacalnym modelem 3D.

ŚWIATOWA PREMIERA MIAŁA MIEJSCE W KRAKOWIE 04.12.2015

Premiera projektu odbyła się w hotelu Ibis podczas Małopolskich Warsztaów Ultrasonograficznych. Do uczestnictwa oprócz światowej klasy kardiochirurgów zaproszono media. Pomysłodawcy projektu po premierze gościli w największych Polskich stacjach telewizyjnych, TVN, TVP oraz rozgłośniach radiowych.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.