Stone Ware – ciemna strona kuchni - Brandoxygen : Brandoxygen

Stone Ware – ciemna strona kuchni

Czysto-w-domu.pl – sklep internetowy Ciachomania Cafe – najsłodsze miejsce w Bochni
Klient: Stone Ware
Zakres: www, strategia, branding, fotografia reklamowa
Strona www: stoneware.pl

Ciemna strona kuchni

STONE WARE jest wiodącym w skali światowej producentem wysokiej jakości produktów z naturalnego łupka hiszpańskiego.

ZADANIE I CEL

Nowa strona www, materiały drukowane

STONE WARE został powołany do życia, ponieważ właściciele marki są fanami naturalnego podejścia do kuchni. Podejścia, które charakteryzuje się wykorzystywaniem tylko wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Lubią jeść, lubią wysoką jakość produktów wpisującą się w nurt kuchni „Slow Food”. Dzięki temu narodził się pomysł na stworzenie zastawy, która jest inna od wszystkich. Zaskakuje swoim wyglądem, niepowtarzalnym charakterem i unikalną formą.

Ekskluzywny i naturalnego świat kreowanego przez Stone Ware dostępny jest w ich sklepie internetowym. Produkty Stone Ware można spotkać w topowych polskich I zagranicznych restauracjach. Kamień urzeka formą, kolorem I nadaje niesamowity charakter podawanym na nim daniom.

Natural, Groove, Triangle, Round, Wood&Slate, Lake

To nazwy które opracowaliśmy dla ich produktów. Każda z nich ma unikalny charakter, służy do podawania nieco innych dań. A Tobie, który talerz Stone Ware przypadł do gustu?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.