Sulechów Hygge - Brandoxygen : Brandoxygen

Sulechów Hygge


Notice: Undefined offset: -1 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 168
Browar Trzech Kumpli
Klient: Sulechów Hygge
Zakres: strona www
Strona www: sulechow-hygge.pl

Sulechów Hygge

Sulechów Hygge to nowoczesne osiedle ekologicznych domów, w stylu skandynawskim; atrakcyjnie usytuowane w cichym, otoczonym zielenią rejonie. Budowa domów ruszyła w roku 2019 - wtedy także zaczęła działać strona internetowa oraz profil facebookowy, za pomocą których klienci mieli możliwość oglądania i rezerwacji domów.

Zadanie i cel:

Stworzenie przejrzystej i intuicyjnej strony internetowej, prezentującej bieżące postępy na budowie oraz umożliwiającej rezerwację domu.

Dlaczego Hygge
Na stronie stworzona została zakładka pokazująca najistotniejsze walory osiedla, dzięki której potencjalny klient mógł dowiedzieć się więcej na temat swojej ewentualnej inwestycji.

Wybierz dom
Zakładka Wybierz dom przedstawia dokładne rozmieszczenie domów na osiedlu, metraż każdego z nich oraz ich usytuowanie na działce. W tej zakładce klient ma możliwość wybrania interesującego go domu oraz skontaktowania się z przedstawicielem w celu omówienia szczegółów rezerwacji bądź kupna.

Galeria

Na stronie istnieje także możliwość obejrzenia zdjęć z planu budowy oraz wizualizacji 3D, prezentujących planowany wygląd osiedla.
Strona osiedla utrzymana została w stylu minimalistycznym; przejrzystość i oszczędność kolorów - z przewagą bieli - nawiązuje do skandynawskiego stylu domów.
Aby zapewnić pełną swobodę przeglądania strony osiedla, witryna stworzona została także z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych czy tabletów. Dzięki swojej responsywności może ona być odwiedzana przez znacznie większą ilość potencjalnych klientów.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.