SupremeLab - Brandoxygen : Brandoxygen

SupremeLab

ORising VBL
Klient: Bielenda
Zakres: strona www
Strona www: supremelab.pl

Synergia działania natury, nauki i najnowszej technologii

Supremelab to linia kosmetyków marki Bielenda Professional. Preparaty tej serii cechuje wysoka aktywność i koncentracja substancji czynnych. To gwarancja efektywności autorskich formuł kosmetycznych oraz blisko 30-letnie doświadczenie w kreowaniu piękna.

Supremelab to zaawansowane produkty, po które sięgają profesjonaliści podczas zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Receptura produktu profesjonalnego ma znacznie wyższe stężenie składników aktywnych. Nowatorskie formuły Bielenda Professional zyskały uznanie ekspertów branży profesjonalnej.

OPIS PROJEKTU

Stworzyliśmy funkcjonalną stronę internetową zintegrowaną z Instagramem. Projekt daje możliwość odnalezienia miasta oraz gabinetu kosmetycznego, w którym wykorzystuje się kosmetyki z serii Supremelab. Strona zawiera także rozbudowany opis ofert dla salonów kosmetycznych oraz profesjonalistów.

MOBILNOŚĆ

Strona internetowa została dostosowana do urządzeń mobilnych. Jest to szczególnie istotne dla tych użytkowników, którzy chcą odnaleźć najbliższy gabinet podczas podróży. Strona przekierowuje także do sklepu internetowego, w którym można dokonać zakupów kosmetyków.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.