Unicard – obsługa marketingowo-kreacyjna - Brandoxygen : Brandoxygen

Unicard – obsługa marketingowo-kreacyjna

Poziom02 – architektura krajobrazu i wnętrz Goszcza na wrzosowej
Klient: Unicard
Zakres: Grafika 3D, Strategia, ATL i BTL
Strona www: unicard.pl

Tworzymy bezpieczny świat.

Unicard od przeszło dwudziestu lat jest liderem na rynku nowoczesnych technologii rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu. Z Unicardem współpracujemy nieprzerwanie od 2012 roku. Wspieramy ich swoją wiedzą w działaniach marketingowych oraz strategicznych.

ZADANIE I CEL

Obsługa marketingowo-kreacyjna

Unicard jest jednym z naszych pierwszych klientów. Na przestrzeni lat w miarę wzrostu zaufania powierzał nam coraz poważniejsze działania nad ich marką oraz produktami. Obecnie obsługujemy Unicard w zakresie marketingu 360 stopni. Z naszą pomocą dumnie prezentują się na targach branżowych, wdrażają nowe produkty podparte zawsze merytorycznymi I mocno wizualnymi prezentacjami.

Było marketingowo teraz będzie kreacyjnie, a właściwie produkcyjnie, bo o produktach Unikardu napiszemy. W kwestii automatów biletowych pewno powiedziano już sporo. Ale na pewno nie wszystko. Z takiego też założenia wyszliśmy projektując automat biletowy dla firmy Unicard. W urządzeniu zastosowaliśmy eleganckie szkło hartowane, dzięki temu automat nabrał prestiżowego wyglądu. Biletomat był drugim urządzeniem które zaprojektowaliśmy dla firmy Unicard. Pierwszym został szklany czytnik przeznaczony dla biurowców wysokiej klasy – Glass Mifare.

Kolejne lata przed nami

Unicard jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. Obecny trend wpisujący się w charakterystykę „Smart City” napędza branżę. Zatem przed nami jeszcze setki kreatywnych godzin i projektów, z którymi będziesz miał styczność jadąc autobusem, wchodząc do biura, czy kupując bilet na przystanku.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.