VBL - Brandoxygen : Brandoxygen

VBL

SupremeLab Brothers In Arts – nowa strona www
Klient: Optidata
Zakres: strona www
Strona www: vbl24.com

VBL

System VBL SERWIS to rozwiązanie umożliwiające bezpośredni kontakt klienta serwisu z doradcą serwisowym. Klient oddaje samochód do serwisu, a po jakimś czasie, poprzez aplikację, otrzymuje wycenę naprawy ze szczegółowym opisem działań, jakie muszą zostać podjęte, wraz z dołączonym materiałem wideo obrazującym problem. Taka ścieżka pozwala klientowi na szczegółową analizę przedstawionej oferty oraz podjęcie świadomej decyzji.

Podstawowym celem projektu strony www była przejrzysta prezentacja funkcji aplikacji oraz jej zastosowania. Serwis przewiduje możliwość pobrania aplikacji, a także zadania pytania dotyczącego produktu za pomocą formularza kontaktowego.

Projekt przystosowany jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Jest to standardem w dzisiejszych czasach, szczególnie w przypadku stron www, które dotyczą aplikacji.

1500 WDROŻONYCH APLIKACJI MOBILNYCH

Projekt aplikacji został wdrożony przez firmę Optidata, która specjalizuje się w tworzeniu, dostarczaniu oraz serwisowaniu rozwiązań mobilnych dla zastosowań biznesowych.

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.