Serwisy korporacyjne - Brandoxygen : Brandoxygen

STRONY WWW

/ serwisy korporacyjne /

Strony wizerunkowe Sklepy internetowe

Specjalnie dla Twojej firmy

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron firmowych oraz serwisów korporacyjnych.

Serwisy korporacyjne to miejsca, w których spotykają się pracownicy firmy, a także kontrahenci i partnerzy. Do głównych zadań tego rodzaju witryn należą: przekazanie informacji o strukturze i specyfice korporacji, komunikacja z klientami, wymiana informacji oraz interakcja z użytkownikami.

Personalizowane usługi

Każdą realizację rozpoczynamy od dokładnej analizy działalności firmy, poznania oczekiwań Klienta oraz zastanowienia się nad mocnymi stronami przedsięborstwa, które w późniejszych etapach wykorzystamy do stworzenia jak najlepszej strony internetowej. Indywidualnie dobieramy funkcje, jakie mają znaleźć się na nowo powstałej stronie oraz tworzymy spersonalizowany projekt graficzny

Rozbudowana funkcjonalność

Mamy doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju serwisów korporacyjnych – od tych niewielkich, po rozbudowane, zaawansowane projekty. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta możemy stworzyć serwis, który wzbogacony będzie m.in. w: system mailingowy, chat, blog, system rekrutacyjny czy forum internetowe.

Serwis dopasowany do potrzeb Twoich Klientów

Dobrze zaprojektowany serwis korporacyjny będzie służył nie tylko pracownikom firmy, ale również, a może przede wszystkim, stanie się rzetelnym źródłem informacji dla klientów, kontrahentów oraz partnerów biznesowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy podjąć się realizacji nietypowych, zindywidualizowanych i bezpośrednio dopasowanych do potrzeb projektów.

Nasze serwisy korporacyjne to:

  • analityka internetowa (mapy ciepła, konwersje, przepływ użytkowników)
  • nowoczesny kanał komunikacji z klientem
  • panele logowania dla partnerów biznesowych
  • implementacja algorymów śledzących użytkownika
  • atrakcyjna prezentacja firmy
  • integracja z zewnętrznymi systemami

Kampanie AdWords i Social Media

Social Media to zaangażowana społeczność, która tworzy Twoją markę wraz z Tobą. Jak dotlenić tę współpracę, by była jak najkorzystniejsza dla Twojej firmy? Zostaw to nam - zajmiemy się tym profesjonalnie. Kampania social media zaplanowana przez specjalistów może stać się nie tylko sposobem na zbudowanie rozpoznawalności marki i lepszy wizerunek, ale też na zwiększenie konwersji zakupowej.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.