Social media - Brandoxygen : Brandoxygen

OPIEKA NAD MARKĄ

/ social media /

Facebook AdWords

Social media, czyli co?

Social media to nie tylko Facebook. Prowadzimy również działania w takich mediach społecznościowych jak: Instagram, LinkedIn, Youtube, Twitter, Pinterest i Google+. Każde z tych mediów ma nieco inną specyfikę oraz różni się grupą odbiorców, rodzajem publikowanych treści oraz tonem komunikacji.

Nie wiesz, w jakich mediach społecznościowych powinieneś zaistnieć? Zostaw to nam. Po szczegółowej analizie profilu działalności Twojej firmy oraz poznając cele, jakie chcesz osiągnąć, będziemy w stanie dopasować kanały, które sprawdzą się najlepiej.

Marketing w social media

Media społecznościowe są bardzo istotnym narzędziem marketingowym, pozwalającym na budowanie pozytywnego wizerunku marki w oczach odbiorców. Istotą mediów społecznościowych jest to, że odbiorca na każdy publikowany przez markę komunikat może zareagować – skomentować, udostępnić, polubić, pochwalić czy skrytykować. Właśnie dlatego działania w social mediach powinny być prowadzone przez profesjonalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu poprowadzą komunikację tak, by treści podobały się odbiorcom, a w razie problemów (które zdarzają się zawsze) będą umiejętnie „gasić pożary”. Powierz swoje media społecznościowe specjalistom – czekamy na Twoją firmę. 

Instagram

Instagram jest drugim co do wielkości i liczby użytkowników serwisem społecznościowym, zaraz po Facebooku – ma już ponad 700 milionów użytkowników na całym świecie! Warto wykorzystać jego możliwości. Zdecydowana większość użytkowników tego serwisu społecznościowego to kobiety, a publikowane treści lepiej trafiają do osób młodych, głównie w wieku 15-35 lat. Czy Instagram jest dobrym miejscem do zaistnienia Twojej marki? Skontaktuj się z nami!

Jakie portale obsługujemy?

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Twitter
  • Google+
  • LinkedIN

Co zapewniamy?

Planując działania, przygotowując strategię i w późniejszym etapie realizując ją, skupiamy się przede wszystkim na osiąganiu wyznaczonych wcześniej celów. Dbamy o zwiększenie rozpoznawalności filmy, umocnienie jej wizerunku oraz przedstawienie marki jako aktywnej oraz chętnej do pomocy i kontaktu z Klientami. Nasi Klienci, dzięki odpowiednio prowadzonym działaniom w mediach społecznościowych zauważają realny wzrost sprzedaży. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych marek z różnorodnych branż, a każde nowe zlecenie to dla nas kolejne wyzwanie.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.