Strategia promocji - Brandoxygen : Brandoxygen

STRATEGIA

/ strategia promocji /

Wizerunek marki
Notice: Undefined offset: 2 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 108

Dobra strategia to podstawa

Odpowiednio przygotowana strategia to fundament, na którym opieramy wszystkie nasze działania. Szczegółowa strategia znacznie ułatwia dalszą pracę i porządkuje działania, pozwalając na prowadzenie promocji w spójny i kompletny sposób. Określamy słabe i mocne strony, analizujemy działania konkurencji, wskazujemy cele, określamy grupę docelową, rozpisujemy plan działań i określamy przypuszczalne koszty.

Analiza rynku i konkurencji

Zanim zabierzemy się za przygotowywanie strategii promocji, przeprowadzamy solidną, kompleksową analizę rynku i konkurencji. Chcemy najpierw poznać przede wszystkim Twoje oczekiwania, jak i rynek, na którym działa firma. Analizujemy, porównujemy, planujemy i przedstawiamy wnioski, które jasno pokażą, jaka jest aktualna sytuacja firmy na rynku. Określamy bezpośrednią konkurencję, szukamy jej słabych stron i zdobywamy wiedzę, która pozwoli nam stworzyć idealnie dopasowaną strategię marki.

Promocja

Istnieje wiele strategii promocyjnych. Do podstawowych strategii promocji zalicza się:

  • reklamę
  • sprzedaż osobistą
  • propagandę gospodarczą
  • propocje handlowe
  • promocje mix

Cele promocji

Osiągamy cele, których oczekujesz, nie marnujemy środków na niepotrzebne działania.

Przy pomocy indywidualnie dopasowanych narzędzi i personalizacji działań osiągamy konkretne cele. Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży? Będziemy dążyć właśnie do tego. Chcesz zwiększyć świadomość potencjalnych klientów, pokazać im atuty swojej firmy i stworzyć pozytywny wizerunek marki w ich świadomości? Zajmiemy się tym!

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.