Strategia - Brandoxygen : Brandoxygen

STRATEGIA

Strony www Grafika 3D i kontent video

Launch produktu

Mieć dobry produkt to bardzo wiele, jednak żaden, nawet najlepszy produkt, nie da Ci pożądanych zysków bez odpowiednio dopasowanej strategii promocyjnej. Nie wiesz, jak zabrać się za promocję swojego produktu? Nie szkodzi! My wiemy.

Wiemy i mamy pomysł na Twój produkt oraz dysponujemy narzędziami, które pozwolą go sprzedać. Zaczynamy od zaprojektowania strategii marki, analizujemy zachowania konkurencji, projektujemy przyciągające wzrok opakowanie, czuwamy nad produkcją, by na końcu wdrożyć produkt do sprzedaży.

Opracowanie narzędzi

Każdy projekt wymaga indywidualnego, dopasowanego do potrzeb doboru narzędzi. Nie wiesz, czy lepszy będzie dla Ciebie sklep czy strona www, aplikacja hybrydowa czy natywna, online czy offline? Nasi specjaliści podpowiedzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci sprzedawać więcej.

Konkursy i loterie konsumenckie

Oprócz przygotowania tradycyjnej strategii marki, często pomagamy naszym klientom w organizacji konkursów i loterii konsumenckich. To świetny sposób na wypromowanie produktu lub marki, pozyskanie nowych klientów oraz zbudowanie pozytywnego wizerunku marki w ich oczach. Z doświadczenia wiemy, że tego rodzaju formy aktywizacji grupy docelowej zawsze sprawdza się świetnie i przynosi wymierne efekty.

Ubieramy firmy w to, co najlepsze

Od lat wspieramy naszych Klientów w działaniach online i offline. Ubieramy graficznie i dotleniamy ich biznesy. Wierzymy w komunikację odporną na AdBlocka. Budujemy kontent video i współpracujemy z influencerami.

Zadbamy o Twoją markę w mediach społecznościowych. Pomożemy dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Zakomunikujemy klientom Twoje atuty, budując spójny i mocny przekaz.

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.