Strony wizerunkowe - Brandoxygen : Brandoxygen

STRONY WWW

/ serwisy wizerunkowe /

Jak to robimy? Serwisy korporacyjne

Bądź widoczny w sieci

Jakie funkcje ma spełniać wizerunkowa strona internetowa? Powinna przede wszystkim być wizytówką Twojej firmy w sieci. Miejscem, do którego potencjalny Klient trafia, kiedy szuka produktów i usług dopasowanych do swoich potrzeb. Zadaniem strony wizerunkowej jest w prosty, przejrzysty sposób pokazać Twoją markę i profil jej działalności, opowiedzieć historię firmy oraz umożliwić szybki kontakt.

Twoja strona wizerunkowa powinna być prosta, pozbawiona zbędnych, skomplikowanych funkcji, które mogą tylko zniechęcić odbiorcę. Bądź jednak spokojny – niewielka strona www może być równie (jeśli nie bardziej) atrakcyjna wizualnie, jak rozbudowany serwis internetowy.

Indywidualny projekt graficzny

Projekt graficzny w przypadku strony wizerunkowej jest niezwykle istotnym elementem całości. Nie tylko odpowiada on za wizualny odbiór, ale również powinien być spójny z misją oraz strategią komunikacyjną firmy. Wierzymy, że przedstawienie Twojej firmy w sieci w odpowiedni, dopasowany do marki sposób sprawi, że zostanie ona zapamiętana przez Klientów.

RWD czyli pełna elastyczność

Użytkownicy internetu przeglądają strony www na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach, smartfonach, dlatego tak ważne jest, by Twoja strona była responsywna – czyli by automatycznie dopasowywała się do rozmiaru ekranu, na którym jest wyświetlana. Dbamy o to, by każda wychodząca spod naszych rąk strona była jak najbardziej uniwersalna i elastyczna.

Domena i serwer

W ramach realizacji każdego zlecenia oferujemy usługę utrzymania domeny i serwera (do 5 GB) przez rok gratis. Wdrożymy i skonfigurujemy Twoją nową stronę www, podepniemy skrzynki mailowe, tak abyś posiadał adres e-mail we własnej domenie (np. hello@brandoxygen.pl). Od początku do końca zadbamy o to, aby Twoja strona była stabilna i bezpieczna.

Pełne zaangażowanie w projekt

Nie bez powodu większość naszych Klientów pochodzi z polecenia. Niezależnie czy pracujemy nad stroną internetową niewielkiej kwiaciarni, czy dużej firmy budowlanej, w każdy projekt angażujemy się w stu procentach. Nie wybieramy dróg na skróty. Wierzymy, że zadowolony Klient jest najlepszą wizytówką.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.