Wizerunek marki - Brandoxygen : Brandoxygen

STRATEGIA

/ wizerunek marki /


Notice: Undefined offset: -1 in /home/v3d/domains/brandoxygen.pl/public_html/wp-content/themes/brandoxygen/functions.php on line 129
Strategia promocji

Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! To, czy usługa, marka czy produkt pozostawi po sobie dobre wrażenie i czy skłoni klienta do powrotu, zależy od kilku czynników. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by wizerunek Twojej marki w sieci i poza nią był nieskazitelny.

Dbamy o spójność przekazu, tworzymy zapadające w pamięć hasła reklamowe, intuicyjną stronę www, tożsame z marką logo oraz przyciągające wzrok opakowanie. Tutaj każdy detal ma znaczenie. Z pewnością kojarzysz fioletowy odcień czekolady Milki. To tylko kolor, jednak w Twojej głowie uruchamia on cały łańcuch powiązań. Świstak, sreberka, łaciata krowa. W dzisiejszych czasach marki to konwersacje i dobrze opowiedziane historie. Jesteś gotów na to, abyśmy opowiedzieli historię Twojej marki?

Niezbędne elementy:

Aby zaistnieć w świadomości klientów będziesz potrzebował mocnego startu.

  • nazwa
  • logo
  • księga znaku
  • strona www
  • materiały drukowane
  • slogan reklamowy

Twoja firma przechodzi zmiany?

Jesteś na etapie restrukturyzacji swojego biznesu, poszerzasz swoje pole działania? Czy może przeciwnie, skupiasz się na jednym konkretnym obszarze?

To najlepszy moment na rebranding, czyli odświeżenie wizerunku oraz zerwanie ze starymi ramami i brakiem spójności na linii klient-firma. Stworzymy dla Ciebie pełną strategię i zajmiemy się wszystkim, co pozwoli Ci wejść na rynek z nową jakością i zostać zapamiętanym.

Realizacje

Zobacz na jakim poziomie pracujemy

Chcesz z nami zrealizować swój projekt?

BrandOxygen Tadeusza Szafrana 5A/107 30-363 Kraków

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego klienci wybierają dany produkt lub usługę? Co wpływa na ich decyzje zakupowe? Dlaczego w odczuciu klientów jeden produkt jest znacznie lepszy od drugiego? Dlaczego mleko “Łaciate” jest znacznie lepsze od innych, mimo że wszyskie są podobne do siebie jak dwie krople wody tfu... mleka?
Sprawiamy, że klienci wybiorą właśnie Twoją firmę. Od lat budujemy silne i zauważalne marki.

Chcesz dotlenić swój biznes?
Witaj! Jesteś w dobrych rękach.